EKONOMİK KUTU ÜRETİM MAKİNELERİ

Autobox » HIPAK Kinetic - Düşük Miktarlı Kutu Üretim Makineleri

HIPAK Kinetic

Broşür ve Video
Genel Bilgiler

Düşük ve orta tirajlı oluklu mukavva kutu üretimine yönelik olarak dizayn edilen ekonomik kutu üretim makinesidir. Alt ve üst slot kanalları, levhalar makineden bir kez geçirilerek açılabilir.

Dokunmatik kullanıcı ekranı, servo sürüşlü elektronik sistem ve sık üretilen siparişlerin hafızaya alınabilmesi gibi özellikleri ile sipariş değişimi saniyeler içinde tamamlanır. Sipariş değişimi için ayarlar, kullanıcı ekranına operatör tarafından girilen bilgilere göre makine tarafından otomatik olarak yapılır. Bu sayede bir kutudan yüzlerce kutuya kadar her türlü sipariş, hızlı ve kolay şekilde üretilebilir.

HIPAK Kinetic ile maksimum 2600 mm genişlikte ve sınırsız uzunlukta levhalar çalışılabilir. 100'den fazla FEFCO kutu modeli üretilebilir.

HiCut ünitesi ilave edilerek, farklı kutu modellerini çalışma, ilave iz yapma, pencere açma ve kalıplı kesim gibi özellikler kazanılabilir. İsteğe bağlı olarak tam otomatik besleme ünitesi, istifleme ünitesi, inkjet veya flekso baskı üniteleri ile birlikte komple bir hat oluşturacak şekilde kullanılabilir.

Özellikler

Tek geçişte slot kanalları açılabilir ve iz yapılabilir.

Sadece temel eğitim sonrası kolayca kullanılabilir.

Farklı kutu tipleri ve ebatları için sipariş değişimi, makine tarafından 1 dakika içinde otomatik olarak yapılır.

Video
HIPAK Kinetic » Düşük Miktarlı Kutu Üretim Makinesi

Bu içeriğin görüntülenebilmesi için bilgisayarınızda "Adobe Flash Player" yüklü olmalıdır.

Adobe Flash Player İndirin