ÇEMBERLEME MAKİNELERİ

Model ACT - Otomatik Kutu Çemberleme Makinesi 01

Model AC/T
Tam Otomatik Köprülü Kutu Çemberleme Makinesi

Broşür ve Video
Genel Bilgiler

Model AC/T, oluklu mukavva kutu ve levha istiflerinin tam otomatik olarak çemberlenmesi için dizayn edilmiştir. 850 ile 2250 mm. arasında farklı genişliklerde üretilebilmektedir.

Kutu konfeksiyon, katlama ve yapıştırma, düz kalıplı kesim ve dikiş makinelerinin çıkışında veya işletme içinde ihtiyaç duyulan herhangi bir konumda bağımsız olarak kullanılabilir.

Çalışma Sistemi

Motorize konveyör ve diğer otomasyon donanımları sayesinde operatöre ihtiyaç duymayan tam otomatik çalışma sistemine sahiptir.

Makineye gelen istifler motorize konveyör üzerinde ilerler ve tam otomatik olarak 1 veya 2 çemberleme yapılabilir. İstif üzerinde hangi noktaya çemberleme yapılacağı, birinci ve ikinci çemberleme için ayrı ayrı ayarlanabilir. Makine, kumanda panelindeki çemberleme butonu veya ayak pedalı ile yarı otomatik olarak da kullanılabilir. Çemberleme işlemi, çemberin iki ucunun sıcak kaynak (rezistans) ile birleştirilmesi suretiyle yapılır.

Standart donanıma dahil olan üst pres ile çemberleme öncesinde pres yapılması sayesinde, kutuların palet üzerine daha düzgün istiflenebilmesi, ayrıca nakliye ve depolama alanlarından tasarruf edilmesi sağlanır.

Özellikler

5 x 0,4 mm. yerli üretim polipropilen yerli şerit kullanımı.

1.440 şeritleme/saat çalışma hızı.

Geliştirilmiş basit yapısı sayesinde kolay kullanım ve bakım, çok düşük işletme maliyeti.

Türkçe kullanım ve bakım kılavuzu ile elektrik şemaları.

Yerli piyasadan da yedek parça ve sarf malzemesi temin edebilme imkanı.

Video
Model AC/T » Tam Otomatik Köprülü Kutu Çemberleme Makinesi

Bu içeriğin görüntülenebilmesi için bilgisayarınızda "Adobe Flash Player" yüklü olmalıdır.

Adobe Flash Player İndirin