ÇEMBERLEME MAKİNELERİ

Emmepi » Fabrika

EMMEPI » Hakkında

Emmepi, 1981 yılında sadece oluklu mukavva ve kutu sektörünün ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak kutu ve palet çemberleme makineleri üretmek üzere, bu konuda  büyük deneyime sahip İtalyan  Mutti Primo tarafından kurulmuştur. Günümüzde yaklaşık 2.000 makinesi ile dünya genelindeki müşterilerine hizmet vermektedir.

Emmepi makinelerinin en önemli özelliği, geliştirilmiş basit yapıları sayesinde işletme ve bakım masraflarının yok denecek kadar az olmasıdır. Diğer bir önemli özellik de, standartlara uygun tüm yerli ve ithal çemberler ile çalışabilmesidir.

Basit ve dayanıklı yapıda üretilen Emmepi çemberleme makinelerinde zaman içerisinde ihtiyaç duyulabilecek birçok sarf malzemesi ve yedek parça yerel piyasadan temin edilebilmekle birlikte, talep eden müşterilerimizin acil ihtiyaçları için İstanbul depomuzdan da yedek parça temin edilmektedir.

Türkiye Oluklu Mukavva ve Kutu Sektörü'nde uzun yıllardır büyük beğeni ile kullanılan otomatik çemberleme makineleri ile Emmepi, son 10 yıldır ülkemizde de açık ara pazar lideridir.