Oluklu Mukavva Sektörü » Tutkal Uygulama Sistemleri » ERO-EO Yüksek Basınçlı Tutkal Sistemi

TUTKAL UYGULAMA SİSTEMLERİ

Ero » ERO-OE - Yüksek Basınçlı Tutkal Ünitesi

ERO-OE
Yüksek Basınçlı Tutkal Uygulama Sistemi
(Kutu Konfeksiyon Makineleri İçin)

Broşür ve Video

ERO-OE yüksek basınçlı tutkal sistemi, yüksek hızlı inline kutu makineleri için geliştirilmiştir ve son teknolojiyi ekonomik fiyatla sunmaktadır.

Çok düşük bakım ihtiyacı ile yüksek performans sağlar. Noktalı tutkal uygulanması ile tutkal tüketiminde önemli tasarruf elde edilir. 500 m/dak. üretim hızında, +/- 1 mm. hata payıyla çalışmaktadır.

Standart donanımlar : Tam otomatik, yarı otomatik ve manuel olarak ölçü ayarı yapılmasına imkan veren 4 kanallı programlayıcı; yüksek basınçlı ERO tutkal pompası; yüksek basınçlı ERO akış regülatörü; dijital oransal valf; enkoder; lazer fotoseller; tutkal filtresi; tutkal ve hava hortumları; 3 adet yeni jenerasyon elektromanyetik GTE-13/m temassız tutkal uygulayıcısı.

Ero » GTE-13M-SO - Temassız, Noktalı Tutkal İstasyonu
GTE-13/M-SO
Temassız Noktalı Tutkal Uygulama İstasyonu

Yüksek hızlı kutu konfeksiyon makinelerine yönelik olarak üretilmiştir. Maks. 350 m/dak. hızda yüksek hassasiyetle çalışmaktadır ve noktalı tutkal uygulanması ile önemli tasarruf sağlanır.

Modüler yapısı ile tek istasyonda 2,3 veya 4 adet temassız elektromanyetik tutkal tabancası kullanılabilir ve tabancaların tutkal aralıkları ayarlanabilir. Seramik olan nozullar hariç, tamamen inox çelikten üretilmiştir.

Makine üretime ara verdiğinde tutkalın kurumasını önlemek için nozulları otomatik olarak kapatan otomatik temizleme sistemi ile donatılabilir.

Ero » CP Kumanda Paneli
CP Kumanda Paneli
2, 4, 8 veya 16 Kanallı

Sahip olduğu en ileri teknolojik donanımı ile çok yüksek üretim hızlarına uygundur ve kullanımı kolaydır. 2, 4, 8 veya 16 kanal destekli modeller mevcuttur. 16 lazer fotosel bağlanabilir. Her tutkal tabancası için 8 farklı tutkal sürme alanı ayarlanabilir ve 80 program hafızaya alınabilir.

Kumanda paneli ile tutkal uygulama alanları, tutkal tabancalarını devreye alma veya devre dışı bırakma, noktalı veya çizgi halinde tutkal uygulama modu, nokta büyüklüğü, tutkal basıncı, nozulların otomatik temizlenmesi gibi seçimler yapılabilir. Hem tuşlar hem de döner düğme ile parametreler ayarlanabilir ve parametreler şifre ile korunmaktadır.

Makine üretime devam ederken ekranda, makinenin metre/dakika olarak çalışma hızı, hangi fotoselin okuma yaptığı, hangi programın seçili olduğu gibi bilgiler görüntülenir. Kumanda panelinin üst kısmında bulunan alarm ile tutkal seviyesinin düşük olması gibi uyarılar takip edilebilir.

Ero » Noktalı Tutkal Uygulama

Noktalı Tutkal Uygulama

Ero » Noktalı Tutkal Uygulanmış Levha

Noktalı Tutkal Uygulanmış Levha

Ero » Noktalı Tutkal Uygulama

Ünitenin Genel Görünümü

Video
ERO-OE » Yüksek Basınçlı Tutkal Uygulama Ünitesi

Bu içeriğin görüntülenebilmesi için bilgisayarınızda "Adobe Flash Player" yüklü olmalıdır.

Adobe Flash Player İndirin