Oluklu Mukavva Sektörü » Tutkal Uygulama Sistemleri » ERO-TE Yüksek Basınçlı Tutkal Sistemi

TUTKAL UYGULAMA SİSTEMLERİ

Ero » ERO-TE-HP - Yüksek Basınçlı Tutkal Ünitesi

ERO-TE
Yüksek Basınçlı Tutkal Uygulama Sistemi
(Çok Noktalı Katlama Yapıştırma Makineleri İçin)

Broşür ve Video

ERO-TE-HP yüksek basınçlı tutkal sistemi, çok noktalı katlama yapıştırma makineleri için geliştirilmiştir ve özellikle yüksek üretim hızlarında nokta şeklinde tutkal uygulanması için idealdir.

Çok düşük bakım ihtiyacı ile yüksek performans sağlar. Noktalı tutkal uygulanması ile tutkal tüketiminde önemli tasarruf elde edilir. 500 m/dak. üretim hızında, +/- 1 mm. hata payıyla çalışmaktadır.

Standart donanımlar : 8 kanallı programlayıcı; yüksek basınçlı ERO tutkal pompası; yüksek basınçlı ERO akış regülatörü; dijital oransal valf; enkoder; fotoseller; tutkal filtresi; tutkal ve hava hortumları; 3 adet yeni jenerasyon elektromanyetik GTE-13/S veya GTE-13/M temassız tutkal uygulayıcısı.

Ero » GTE-13M - Temassız Noktalı Tutkal İstasyonu
GTE-13/M
Modüler, Temassız Noktalı Tutkal Uygulama İstasyonu

Son teknoloji donanımı ile çok yüksek üretim hızlarında yüksek hassasiyet ile çalışmaktadır. Noktalı tutkal uygulama modu ile önemli tutkal tasarrufu sağlanır.

Modüler Yapı : Hem ön kısımda hem de arka kısımda bir blokta 4 tutkal tabancası kullanılabilir. Arka bloktaki tutkal tabancaları kızak üzerinde hareket ettirilerek, tutkal çizgileri arasında farklı mesafeler elde edilebilir.

Makine üretime ara verdiğinde tutkalın kurumasını önlemek için nozulları otomatik olarak kapatan otomatik temizleyici sistemi ile donatılabilir.

Ero » CP Kumanda Paneli
CP Kumanda Paneli
2, 4, 8 veya 16 Kanallı

Sahip olduğu en ileri teknolojik donanımı ile çok yüksek üretim hızlarına uygundur ve kullanımı kolaydır. 2, 4, 8 veya 16 kanal destekli modeller mevcuttur. 16 lazer fotosel bağlanabilir. Her tutkal tabancası için 8 farklı tutkal sürme alanı ayarlanabilir ve 80 program hafızaya alınabilir.

Kumanda paneli ile tutkal uygulama alanları, tutkal tabancalarını devreye alma veya devre dışı bırakma, noktalı veya çizgi halinde tutkal uygulama modu, nokta büyüklüğü, tutkal basıncı, nozulların otomatik temizlenmesi gibi seçimler yapılabilir. Hem tuşlar hem de döner düğme ile parametreler ayarlanabilir ve parametreler şifre ile korunmaktadır.

Makine üretime devam ederken ekranda, makinenin metre/dakika olarak çalışma hızı, hangi fotoselin okuma yaptığı, hangi programın seçili olduğu gibi bilgiler görüntülenir. Kumanda panelinin üst kısmında bulunan alarm ile tutkal seviyesinin düşük olması gibi uyarılar takip edilebilir.

Video
ERO-TE » Yüksek Basınçlı Tutkal Uygulama Ünitesi

Bu içeriğin görüntülenebilmesi için bilgisayarınızda "Adobe Flash Player" yüklü olmalıdır.

Adobe Flash Player İndirin