ŞİRİNKLEME MAKİNELERİ

OMS » AT53 - Otomatik Film Giydirme ve Şirinkleme Makinesi

Model AT53
Tam Otomatik Film Giydirme ve Şirinkleme Makinesi

Broşür ve Video

Model AT53, paletli ürünlere tam otomatik olarak giydirilen şirink filmin sıcak hava ile büzüştürülmesi suretiyle ürünlerin şirinklenmesi için dizayn edilmiştir. Hem metan hem de profan gazı ile çalışabilmektedir ve Avrupa Birliği normları ile uyumludur.

İki Özellik Bir Arada

Patentli sistem ile makinenin arka kısmında ürüne giydirilecek şirink film hazırlanır ve sıcak hava ile şirinkleme işlemi makinenin ön kısmında uygulanır. Bu sayede makine son derece sınırlı bir alanda kullanılabilir.

Tasarruf : Filmin arka kenarının ürünün alt kısmında dört adet pin ile tutulması sayesinde film bobini verimli kullanılır ve tasarruf sağlanır.

Ergonomik : Yenilikçi film bobini taşıyıcısı ile bobin değişimi işlemi güvenli, basit ve hızlı şekilde gerçekleştirilir.

Sıcak Hava Sistemi

Patentli sıcak hava üfleme sistemi alevsiz gaz emisyonu ile çalışır ve Almanya Gaz Enstitüsü tarafından Avrupa Birliği normlarına uygunluğu onaylanmıştır.

Tasarruf : Dört yakıcının mükemmel dengesi ile şirink filme hassas ve eşit şekilde sıcaklık uygulanır. Bu sayede minimum kalınlıkta film kullanılabilir. Sadece şirinkleme işlemi esnasında çalışması sayesinde klasik sistemlere nazaran önemli tasarruf sağlar ve düşük kapasiteli üretimler için de idealdir.

Güvenlik : Yakıcının içinde yanan havanın özel olarak ayrılması mükemmel yanma sağlar ve yanmamış gazların atmosfere karışması önlenir. Ateşleme sistemi çalışmadığında, gaz çıkışı otomatik sistem ile kesilir. Ayrıca halkanın aşağı hareketi esnasında hareket yolunda bir engel olup olmadığı kontrol edilir ve bir engel ile karşılaşıldığında halkanın hareketi durdurulur.

Diğer Özellikler

İki veya Üç Film Bobini : Makine üretim ihtiyacına bağlı olarak iki veya üç şirink film bobinini aynı anda barındırabilir. Bu durumda makineye arka arkaya gelebilecek farklı ebatlardaki paletli ürünler tam otomatik olarak şirinklenebilir. Makine gelen paletli ürünü algılayarak otomatik olarak en uygun film bobinini kullanır.

Opsiyonlar : Paletli ürün yükseltme ve merkezleme, ürün yüksekliğini otomatik algılama sensörü ve şirink filmi vakumlama opsiyonları mevcuttur.

OMS » AT53 - Otomatik Palet Şirinkleme Makinesi
OMS » AT53 - Otomatik Şirink Film Giydirme
OMS » AT53 - Otomatik Paletli Ürün Şirinkleme

Video
Model AT53 » Otomatik Film Giydirme ve Şirinkleme Makinesi

Bu içeriğin görüntülenebilmesi için bilgisayarınızda "Adobe Flash Player" yüklü olmalıdır.

Adobe Flash Player İndirin