ŞİRİNKLEME MAKİNELERİ

OMS » Model FT20 - Yarı Otomatik Döner Tablalı Şirinkleme Makinesi
OMS » FT20 - Yarı Otomatik Şirinkleme - Sıcak Hava Ünitesi

Model FT20
Yarı Otomatik Döner Tablalı Şirinkleme Makinesi

Broşür ve Video
Genel Bilgiler

Model FT20, döner tabla üzerine forklift veya transpalet ile bırakılan ürünlerin otomatik olarak şirinklenmesi için dizayn edilmiştir. Şirink filmin büzüştürülmesi için gaz yakımı ile elde edilen sıcak hava kullanılmaktadır.

Şirinklenecek ürünlerin türüne bağlı olarak, hareketli sıcak hava ünitesi sayesinde sıcak havanın ürüne olan uzaklığı elektronik kontrol ile sürekli olarak sabit tutulabilmektedir.

Ürün etrafında sıcaklığın eşit şekilde uygulanması ile daha sağlıklı şirinkleme yapılır ve daha kalın şirink filmleri kullanılabilir. Sadece şirinkleme işlemi esnasında gaz yakıldığı için klasik sistemlere nazaran önemli tasarruf sağlanır.

Ürünlerin yüksekliği fotosel ile otomatik olarak algılanır ve bu sayede sıcak hava ünitesinin yükselişinin ne zaman duracağı ve pasif konuma geçeceği otomatik olarak belirlenir.

Güvenlik

Yenilikçi dizayna sahip ve uygunluğu onaylanmış gaz yakıcıları ile alevsiz gaz emisyonu sağlanır ve güvenlik elektrovalfli alev kontrol sistemi ile donatılmıştır. Bu sayede gazın mükemmel şekilde yanması sağlanır ve yanmamış gazların atmosfere kaçışı önlenir. Gaz yakımında veya sıcak hava ünitesinde bir aksaklık yaşanması halinde, otomatik sensör ile gaz çıkışı anında kesilir.

Opsiyonlar :

Şirinkleme işleminin uzaktan başlatılması için kumanda.

Ürünün döner tabla üzerinde konumlandırılmasını kolaylaştıran aksesuarlar.

Transpalet ile yükleme yapılabilmesi için özel rampa.

Video
Model FT20 » Yarı Otomatik Döner Tablalı Şirinkleme Makinesi

Bu içeriğin görüntülenebilmesi için bilgisayarınızda "Adobe Flash Player" yüklü olmalıdır.

Adobe Flash Player İndirin